ISAK-MATTI JUUSO, kniv, signerad och daterad -07.

Fäste i horn. Slida i horn och läder. Total längd 21 cm.

Smärre slitage. Defekt, kniven fast i slidan.

Klubbat pris
5 500
480
502
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (31 bud)
8 apr 2018 21:17
5 500 SEK
8 apr 2018 21:17
5 400 SEK
8 apr 2018 21:16
5 200 SEK
8 apr 2018 21:16
5 000 SEK
8 apr 2018 21:16
4 800 SEK
8 apr 2018 21:15
4 700 SEK
8 apr 2018 19:22
4 200 SEK
8 apr 2018 19:22
4 000 SEK
7 apr 2018 21:53
3 700 SEK
7 apr 2018 21:53
3 500 SEK
7 apr 2018 21:53
3 300 SEK
7 apr 2018 21:53
3 100 SEK
7 apr 2018 21:53
2 900 SEK
4 apr 2018 20:23
2 700 SEK
4 apr 2018 20:23
2 500 SEK
1 apr 2018 20:42
2 200 SEK
1 apr 2018 20:41
2 000 SEK
1 apr 2018 20:41
2 000 SEK
1 apr 2018 20:41
1 900 SEK
1 apr 2018 20:41
1 800 SEK
1 apr 2018 20:41
1 600 SEK
1 apr 2018 20:41
1 500 SEK
31 mar 2018 16:47
1 300 SEK
31 mar 2018 16:47
1 200 SEK
31 mar 2018 14:46
950 SEK
31 mar 2018 14:46
900 SEK
29 mar 2018 13:51
650 SEK
29 mar 2018 13:51
600 SEK
29 mar 2018 13:51
550 SEK
29 mar 2018 13:51
500 SEK
28 mar 2018 20:23
300 SEK