Silver. AMS, Saarela Arvo. Enköping 1968. Signerad Saarela. Stel men öppningsbar. Rund fasettslipad bergkristall, diameter ca 16 mm. Inner diameter ca 5,5 cm. Vikt 26 gram.
Bruksslitage. Anlupen.
Klubbat pris
1 100
97
100
Utropspris
1 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (17 bud)
29 apr 2018 20:07
1 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
29 apr 2018 20:06
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
29 apr 2018 20:06
950 SEK
29 apr 2018 20:06
900 SEK
29 apr 2018 20:06
900 SEK
29 apr 2018 20:05
850 SEK
29 apr 2018 20:05
800 SEK
29 apr 2018 20:04
750 SEK