Lars Stocks

(Sverige, 1932-2018)
Lars Stocks
(Sverige, 1932-2018)

LARS STOCKS, skulptur, patinerad metall, signerad.

Komposition. Längd ca 60 cm, höjd ca 41 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Proveniens

Lars Stocks.

Klubbat pris
3 120
272
285
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
11
11 mar 2018 22:14
3 120 SEK
12
11 mar 2018 22:13
2 920 SEK
11
11 mar 2018 22:13
2 730 SEK
11
11 mar 2018 22:13
2 720 SEK
12
11 mar 2018 22:12
2 520 SEK
10
11 mar 2018 22:12
2 500 SEK
10
11 mar 2018 22:12
2 320 SEK
11
11 mar 2018 22:12
2 120 SEK
10
11 mar 2018 22:12
1 950 SEK
9
11 mar 2018 22:12
1 850 SEK
9
11 mar 2018 22:08
1 600 SEK
8
11 mar 2018 14:18
1 500 SEK
8 mar 2018 9:38
1 000 SEK
5 mar 2018 23:03
600 SEK
4 mar 2018 13:57
550 SEK
3 mar 2018 16:59
500 SEK
3 mar 2018 12:58
401 SEK
2 mar 2018 21:26
350 SEK
1 mar 2018 2:53
300 SEK