LARS STOCKS, skulptur, patinerad metall, signerad.
Komposition. Längd ca 60 cm, höjd ca 41 cm.
Sedvanligt ytslitage.
Proveniens
Lars Stocks.
Klubbat pris
3 120
276
284
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (19 bud)
11
11 mar 2018 22:14
3 120 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 11
12
11 mar 2018 22:13
2 920 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 12
11
11 mar 2018 22:13
2 730 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 11. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
11
11 mar 2018 22:13
2 720 SEK
12
11 mar 2018 22:12
2 520 SEK
10
11 mar 2018 22:12
2 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 10. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
10
11 mar 2018 22:12
2 320 SEK
11
11 mar 2018 22:12
2 120 SEK
10
11 mar 2018 22:12
1 950 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 10
9
11 mar 2018 22:12
1 850 SEK
9
11 mar 2018 22:08
1 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
8
11 mar 2018 14:18
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
8 mar 2018 9:38
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
5 mar 2018 23:03
600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
4 mar 2018 13:57
550 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
3 mar 2018 16:59
500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
3 mar 2018 12:58
401 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
2 mar 2018 21:26
350 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
1 mar 2018 2:53
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1