LARS STOCKS, skulptur, metall, signerad och daterad 1990.
"Fantasiens kandelaber". Höjd 100 cm.
Sedvanligt slitage.
Proveniens
Lars Stocks
Klubbat pris
3 100
274
282
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (12 bud)
11 mar 2018 22:51
3 100 SEK
9
11 mar 2018 22:51
3 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
11 mar 2018 22:50
2 900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
11 mar 2018 22:49
2 700 SEK
8
11 mar 2018 22:49
2 610 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
11 mar 2018 22:49
2 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
11 mar 2018 22:48
2 200 SEK
6 mar 2018 21:50
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
5 mar 2018 23:00
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
3 mar 2018 20:37
1 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
2 mar 2018 19:17
1 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
2 mar 2018 8:00
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1