JOHANNES HELDÉN, Signerad Johannes Heldén och daterad 2009 a tergo. Akvarell.
"Prime". Akvarell 65 x 105 cm.
Ej examinerad ur ram.
Stene Projects, Stockholm.
Stene Projects, "Distant Light, Distant Hope", oktober - november 2009.
Verket visas hos Bukowskis, Berzelii Park 1, den 7-10 februari.