LUKE STETTNER, Triptyk, signerad och daterad 2009 a tergo. Handgjort papper med tryck.
"What was, what wasn´t and what will never be". Papper 49 x 33 cm, med varje ram 57 x 41,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Stene Projects Gallery, Stockholm.
Verket visas hos Bukowskis, Berzelii Park 1, den 7-10 februari.