WILLEM ANDERSSON, signerad och daterd 2010, collage, olja och tusch på papper,
"Under en ny måne", papper 65 x 50 cm, inklusive ram 87,5 x 71,5 cm.
Proveniens
Gallery Niklas Belenius, Stockholm.
Verket visas hos Bukowskis, Berzelii Park 1, den 7-10 februari.
11 000
972
1 002
Utropspris
18 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (9 bud)
13 feb 2018 9:19
11 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
9 feb 2018 19:59
10 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
7 feb 2018 18:45
10 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
7 feb 2018 17:50
9 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
7 feb 2018 15:22
2 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
7 feb 2018 12:24
2 200 SEK
6 feb 2018 16:19
2 000 SEK
6 feb 2018 13:26
500 SEK
6 feb 2018 0:17
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1