Christian Dior

(Frankrike)
Christian Dior
(Frankrike)

CHRISTIAN DIOR, skärp.

Brunt läder med spänne i silvermetall i form av en örn. Märkt "DIOR" samt "MADE IN ITALY". Numrerad. Storlek 90/105. Längd ca 105 cm.

Smärre slitage. Nyskick.

Klubbat pris
1 400
122
128
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
18 dec 2017 17:01
1 400 SEK
18 dec 2017 17:01
1 303 SEK
18 dec 2017 17:01
1 300 SEK
18 dec 2017 17:01
1 200 SEK
18 dec 2017 17:01
1 100 SEK
18 dec 2017 15:23
1 000 SEK
17 dec 2017 21:40
851 SEK
12 dec 2017 8:30
750 SEK
12 dec 2017 5:44
700 SEK