MINIATYRSKRIVBORD / LEKSAKSKONTOR, med tillbehör, Ragnar Berg AB, omkring 1900-talets mitt
Skyltföremål eller butiksinredning. Ek. Sju lådor fyllda med skalenliga miniatyrer av blanketter, stämplar och register, två skrivskivor med glas. Längd 64 cm, bredd 32 cm, höjd 30 cm.
Smärre slitage. En glasskiva sprucken.
Klubbat pris
2 700
239
246
Utropspris
1 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (24 bud)
16 dec 2017 20:09
2 700 SEK
16 dec 2017 20:09
2 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
16 dec 2017 20:09
2 000 SEK
16 dec 2017 20:09
1 900 SEK
16 dec 2017 20:08
1 700 SEK
16 dec 2017 20:08
1 600 SEK
16 dec 2017 20:08
1 500 SEK
16 dec 2017 20:08
1 400 SEK
16 dec 2017 20:08
1 300 SEK
16 dec 2017 20:08
1 200 SEK
16 dec 2017 20:08
1 100 SEK
16 dec 2017 20:08
1 000 SEK
16 dec 2017 20:08
950 SEK
16 dec 2017 20:08
900 SEK
16 dec 2017 20:07
850 SEK
16 dec 2017 20:07
800 SEK
15 dec 2017 21:43
750 SEK
15 dec 2017 21:43
700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
15 dec 2017 16:14
600 SEK
15 dec 2017 16:14
550 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
15 dec 2017 3:50
450 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
14 dec 2017 22:41
400 SEK