MÄRKDUK daterad 1716 ca 41 x 50 cm

Broderad, märkt AP Anno 1716

Slitage. Skador.

Klubbat pris
2 750
240
251
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
17 dec 2017 20:49
2 750 SEK
17 dec 2017 20:49
2 550 SEK
17 dec 2017 19:59
2 252 SEK
17 dec 2017 19:59
2 052 SEK
17 dec 2017 19:34
1 932 SEK
17 dec 2017 19:34
1 832 SEK
17 dec 2017 10:32
1 732 SEK
16 dec 2017 21:52
1 632 SEK
16 dec 2017 21:52
1 626 SEK
16 dec 2017 21:02
1 526 SEK
16 dec 2017 21:01
1 500 SEK
16 dec 2017 21:01
1 326 SEK
16 dec 2017 21:01
1 226 SEK
16 dec 2017 21:01
1 126 SEK
16 dec 2017 21:01
1 026 SEK
16 dec 2017 20:59
952 SEK
16 dec 2017 20:59
902 SEK
15 dec 2017 13:35
850 SEK
15 dec 2017 13:35
800 SEK
12 dec 2017 19:56
500 SEK
12 dec 2017 19:56
450 SEK
10 dec 2017 18:58
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13