ÅKDYNA (agedyna) rölakan Skytts eller Bara härad daterad 1832 ca 111 x 52 cm

Märkt BID 1832

Smärre slitage. Smärre fläckar. Lagningar. Senare bakstycke.

Klubbat pris
3 100
270
283
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
17 dec 2017 19:30
3 100 SEK
17 dec 2017 19:30
3 000 SEK
17 dec 2017 19:29
2 800 SEK
17 dec 2017 19:29
2 600 SEK
17 dec 2017 19:28
2 300 SEK
17 dec 2017 19:28
2 100 SEK
17 dec 2017 12:26
1 654 SEK
13 dec 2017 6:28
1 554 SEK
13 dec 2017 6:28
1 500 SEK
8 dec 2017 22:47
1 401 SEK
8 dec 2017 22:47
1 301 SEK
8 dec 2017 20:33
1 300 SEK
8 dec 2017 20:33
1 200 SEK
8 dec 2017 20:33
1 101 SEK
8 dec 2017 16:01
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13