BORD, "Azado", Norsk Teknisk Porslin, Norge, 1900-talets andra hälft.

Målad glasfiber. Märkt "NTP". Diameter 120, höjd 75 cm.

Slitage. Repor. Fläckar.

500
44
46
Utropspris
2 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
21 jan 2018 20:41
500 SEK
16 jan 2018 0:28
300 SEK