KANOTDEKORATION, Indonesien.

KANOTDEKORATION, Indonesien.

Skuren i trä, genom bruten dekor. Längd 50 cm.

Slitage. Torrsprickor.

Proveniens

Peter von Bush Samling.

Klubbat pris
1 322
117
120
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
4 mar 2018 21:21
1 322 SEK
4 mar 2018 21:21
1 300 SEK
4 mar 2018 21:21
1 200 SEK
4 mar 2018 21:20
1 100 SEK
4 mar 2018 21:20
1 022 SEK
4 mar 2018 21:20
1 000 SEK
4 mar 2018 21:20
950 SEK
4 mar 2018 21:19
900 SEK
4 mar 2018 21:19
850 SEK
4 mar 2018 21:19
716 SEK
4 mar 2018 21:19
666 SEK
4 mar 2018 21:19
600 SEK
4 mar 2018 21:19
550 SEK
4 mar 2018 21:19
500 SEK
4 mar 2018 21:19
450 SEK
4 mar 2018 21:19
400 SEK
4 mar 2018 21:19
350 SEK
4 mar 2018 11:04
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

783. Arman (Armand Pierre Fernandez), ”Vivaldi”.
Utropspris
125 000 - 150 000 SEK
Budhistorik
165 000

ditt bud
160 000

ditt bud
155 000

ditt bud
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
Budgivningen avslutad
Fair warning
125 000

ditt bud
Aktuellt bud:
165 000 SEK