RUDOLF CARLBORG, Akvarell, signerad R. Carlborg och daterad 1949.
"Julafton" (Kv. Perseus 6, Baggesgatan 17). Akvarell 34,5 x 32 cm.
Ej examinerad ur ram. Svag missfärgning efter passepartout.
Klubbat pris
1 800
159
169
Utropspris
2 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (7 bud)
19 nov 2017 17:49
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
16 nov 2017 22:09
1 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
16 nov 2017 17:44
1 600 SEK
16 nov 2017 17:44
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
11 nov 2017 8:43
1 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
8 nov 2017 18:57
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
8 nov 2017 0:03
800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1