LOKOR, ett par, med fågelhuvuden, 1800-tal.

Skuren och målad dekor. Längd 67 cm.

Slitage. Ej kompletta.

Klubbat pris
1 100
97
100
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
12 nov 2017 19:27
1 100 SEK
12 nov 2017 19:27
1 000 SEK
12 nov 2017 19:26
950 SEK
12 nov 2017 19:26
900 SEK
6 nov 2017 17:59
850 SEK
6 nov 2017 17:59
800 SEK
6 nov 2017 9:13
750 SEK
6 nov 2017 9:13
700 SEK
5 nov 2017 9:01
550 SEK
5 nov 2017 9:01
500 SEK
3 nov 2017 13:55
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

172. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Röda Bårdmattan med grönt", rölakan, ca 282 x 178 cm, signerad AB MMF.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
60 000 SEK