Slitage. Smärre skador. Ett gångjärn senare. Nyckel saknas.
Klubbat pris
6 400
565
583
Utropspris
8 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (17 bud)
9
12 nov 2017 22:02
6 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
8
12 nov 2017 22:02
6 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
9
12 nov 2017 22:01
6 000 SEK
8
12 nov 2017 22:01
5 900 SEK
9
12 nov 2017 22:00
5 700 SEK
8
12 nov 2017 22:00
5 500 SEK
9
12 nov 2017 21:59
5 300 SEK
8
12 nov 2017 21:59
5 100 SEK