ULF RAHMBERG, blandteknik på papper, monogramsignerad och daterad MM a tergo
Skiss till 34 alnar. 32 x 47,5 cm.
Oramad. Gulnad. Nålhål.
Proveniens
Galerie Bel' Art, Stockholm. Privat Samling, Stockholm.
1 350
119
123
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
1 nov 2017 13:49
1 350 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
24 okt 2017 18:57
1 250 SEK
23 okt 2017 11:54
444 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1