ULF RAHMBERG, blandteknik med collage, monogramsignerad och daterad 1994 a tergo
Utan titel. 40 x 49,5 cm.
Oramad. Gulnad. Nålhål i hörn.
Galerie Bel' Art, Stockholm.
Privat Samling, Stockholm.
Borås konstmuseum, utställningskatalog "Lustarnas trädgård och civilisationens nedräkning", 2012, avbildad s. 142-143.