ULF RAHMBERG, tusch med täckvitt, signerad och daterad -84
"Spegel, spegel på väggen säg mig..." 31,2 x 28 cm.
Ej examinerad ur ram. Gulnad. Smärre fläckar.
Galerie Bel' Art, Stockholm.
Privat Samling, Stockholm.
Borås konstmuseum, utställningskatalog "Lustarnas trädgård och civilisationens nedräkning", 2012, avbildad s. 144.