PATRIC LARSSON, Stålpenna och tusch på papper, signerad Patric Larsson och daterad 2002 a tergo.
"Blue shape". Papper 245 x 150 cm. Med ram 255 x 160 cm. Ramningen är gjord hos Mertens i Bryssel i vitlaserat trä och plexi.
Ej examinerad ur ram, nålstick i hörnen, pappret något "vågigt".
Galleri Flach, Stockholm.