VIVIANNA TORUN BÜLOW-HÜBE, ring, sterling silver, för Georg Jensen, Danmark, efter 1945
Ring med äggformad hänge, stämplad 'Torun'. Modell nr 156. Storlek 17,75/56. Totalvikt ca 7,1 g.
Bruksslitage.