REGITZE OVERGAARD, ett par 'Carnival' manschettknappar, sterling silver för Georg Jensen, designerade 1990-tal.
Med cabochonslipade onyx, månsten, rosa kvarts samt granat. Längd ca 2.5 cm. Totalvikt ca 14 g.
Bruksslitage, mindre repor. Ställvis anlöpning.