MINAS SPIRIDIS

(Grekland, Född 1938)
MINAS SPIRIDIS
(Grekland, Född 1938)

MINAS SPIRIDIS för Georg Jensen, hårnål, sterlingsilver, 1990-tal.

Vågform. Signerad. Längd ca 14 cm, vikt ca 38 g

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 000
176
187
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
10 sep 2017 22:51
2 000 SEK
10 sep 2017 22:51
2 000 SEK
10 sep 2017 22:51
1 900 SEK
10 sep 2017 22:51
1 800 SEK
10 sep 2017 22:51
1 700 SEK
10 sep 2017 22:49
1 600 SEK
10 sep 2017 22:02
1 500 SEK
10 sep 2017 7:27
1 000 SEK
8 sep 2017 0:45
700 SEK
5 sep 2017 16:02
600 SEK
4 sep 2017 16:21
400 SEK
30 aug 2017 10:38
300 SEK

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

335. Poul Henningsen, taklampa, "PH 3/2", Louis Poulsen, Danmark 1930-tal.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
Aktuellt bud:
17 000 SEK