LE KLINT, bordslampa, modell 307, Danmark, mässing, 1900-talets andra hälft

Fot av mässing. Plisserad skärm av vit textil. Etikettmärkt. Höjd ca 67 cm.

Slitage. Fläckar.

Klubbat pris
1 100
96
100
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
20 sep 2017 20:01
1 100 SEK
20 sep 2017 20:01
1 000 SEK
19 sep 2017 15:17
850 SEK
19 sep 2017 15:17
800 SEK
19 sep 2017 10:28
650 SEK
19 sep 2017 10:28
600 SEK
18 sep 2017 16:41
550 SEK
18 sep 2017 16:41
500 SEK
17 sep 2017 0:38
450 SEK
17 sep 2017 0:38
400 SEK
13 sep 2017 16:04
300 SEK