URNOR, två st, parian, Rörstrand och Gustafsberg, sekelskiftet 1900.

Balusterformade. Reliefdekor av figurer, blommor och bladverk. Höjd 39 och 42 cm.

Skador och lagningar.

Klubbat pris
1 100
96
100
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
11 aug 2017 18:45
1 100 SEK
11 aug 2017 18:45
1 000 SEK
11 aug 2017 18:45
1 000 SEK
9 aug 2017 11:48
800 SEK