HANDVÄSKA, "Ricky bag", Ralph Lauren
Svart skinn med guldfärgade metallbeslag samt lås, nycklar medföljer. Stämpel- samt etikettmärkt "RALPH LAUREN". Fodrad i canvas, invändigt tre fack varav ett med dragkedja samt ett mobilfack. 32 x 26 x 17 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken.