JÖRGEN NASH, färglitografi, signerad och numrerad, säljes till förmån för Art for charity/ Stiftelsen Henrik Superman,
"Hill", dagmått ca 58 x 79,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
www.henriksuperman.se