Keith Haring

(USA, 1958-1990)
Keith Haring
(USA, 1958-1990)

KEITH HARING, efter, signerad sida från tidningen Interview, daterad -84

Sidans storlek: 43 x 27 cm.

Proveniens

*Bengtson Fine Art, Malmö
*John McWhinnie Rare Books NYC

Konstnär

Klubbat pris
8 200
715
748
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
10
15 okt 2017 21:53
8 200 SEK
9
15 okt 2017 21:51
8 000 SEK
10
15 okt 2017 21:51
7 900 SEK
9
15 okt 2017 21:49
7 700 SEK
12
15 okt 2017 21:49
7 500 SEK
9
15 okt 2017 21:49
7 200 SEK
12
15 okt 2017 21:49
7 000 SEK
9
15 okt 2017 21:32
6 700 SEK
11
15 okt 2017 21:32
6 500 SEK
9
15 okt 2017 21:27
6 300 SEK
11
15 okt 2017 21:27
6 100 SEK
9
15 okt 2017 21:23
5 900 SEK
11
15 okt 2017 20:59
5 700 SEK
10
15 okt 2017 20:54
5 500 SEK
15 okt 2017 20:54
5 400 SEK
10
15 okt 2017 17:24
5 200 SEK
9
15 okt 2017 17:15
5 000 SEK
10
14 okt 2017 23:32
4 600 SEK
12 okt 2017 8:59
4 200 SEK
9
11 okt 2017 21:40
4 000 SEK
11 okt 2017 6:08
3 800 SEK
8
10 okt 2017 23:20
3 600 SEK
9 okt 2017 14:31
3 400 SEK
8 okt 2017 10:13
3 200 SEK
6 okt 2017 20:05
2 400 SEK
6 okt 2017 7:56
2 200 SEK
5 okt 2017 23:02
2 000 SEK
5 okt 2017 21:19
1 000 SEK
5 okt 2017 19:21
500 SEK