Slitage. Smärre skador. Ett gångjärn senare. Nyckel saknas.
Klubbat pris
5 550
490
505
Utropspris
8 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (9 bud)
11 jun 2017 10:49
5 550 SEK