Blåmålat med polykromt blomstermåleri. Front med räfflat dörrpar, bakomliggande hyllplan. En låda. Svängda ben. Skiva med profilerad kant. Längd 96 cm, bredd 64 cm, höjd 77 cm.
Slitage. Skador. Ryggen med smärre komplettering. Torrsprickor.
Klubbat pris
31 000
2 739
2 823
Utropspris
35 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (11 bud)
9
11 jun 2017 21:07
31 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
8
11 jun 2017 21:07
30 000 SEK