OLIVIO MARTINEZ, "Dia del Guerrillero Heroico", 1970-tal, utgiven av OSPAAAL.
Ché Guevara. Bladstrl. 68 x 49 cm. Oramat blad.
Mindre skador. Hörn. Oramat blad. Vikveck.
Björn Springfeldt Family Collection.