Beige qulitat caviar. Axelrem med tvinnat beiget skinnband i guldfärgad metallkedja. Fodrad med beige läder. Sex fack invändigt. Ett ytterfack på baksidan. Invändigt lock med tryckknapp. Utvändigt lock med logoprytt spänne Numrerad. 25 x 16 x 7 cm. Med dustbag och äkthetscertifikat
Obetydligt ytslitage. Fläckar interiört, stygn som släppt vid inre lock