Röd quiltad caviar med silverfärgat CC-prytt lås. Silverfärgad axelkedja med röd tvinnad skinnrem. Invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Numrerad. Märkt "CHANEL MADE IN ITALY". 34 x 23 x 10 cm.
Dustbag & kartong
Obetydligt ytslitage.