HENRI CARTIER-BRESSON, gelatinsilverfotografi stämplad av fotografen samt av Magnum Photos Incorporated a tergo.
Eldslukare i Paris 1953 på Place de la Bastille. Pressbild. 29,7 x 20 cm. Oramad.
Retuscher. Obetydligt ytslitage. helhetsintrycket är gott.