HENRI CARTIER-BRESSON, gelatinsilverfotografi stämplad av fotografen samt av Magnum Photos Incorporated a tergo.
Friluftsmålare. Pressbild. 20 x 29,6 cm. Oramad.
Obetydligt ytslitage. Obetydlig retusch i övre vänstra hörnet. Helhetsintrycket är mycket gott.