MARKUS ÅKESSON, olja på duk, signerad, betitlad och daterad a tergo 2011.
"The Woods (Pauline)", 170 x 120 cm.
Obetydligt ytslitage.
Klubbat pris
20 000
1 767
1 821
Utropspris
25 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (7 bud)
14 jun 2017 11:00
20 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
14 jun 2017 10:59
15 000 SEK
12 jun 2017 17:20
7 777 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
11 jun 2017 23:11
7 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
10 jun 2017 23:07
6 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
9 jun 2017 21:59
5 500 SEK
9 jun 2017 21:35
5 000 SEK