POUL ISBAK, skulptur monogramsignerad och daterad 97.
Soffa, blåmelerad sten, längd 37 cm.
Obetydligt ytslitage. Mindre repor.
8 119
717
739
Utropspris
30 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
18 jun 2017 13:48
8 119 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
18 jun 2017 13:37
7 334 SEK
18 jun 2017 13:36
5 639 SEK
9 jun 2017 18:48
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1