JOCKUM NORDSTRÖM, litografi, signerad Jockum och daterad 1999, numrerad 135/140 med blyerts.
"Afton i salongen". Tryckt och utgiven av Sibirien Lito, Stockholm. Bladstorlek 60 x 88 cm (BFK Rives).
Ej examinerad ur ram.