ANN-SOFI SIDÉN. Diptyk. Signerad Ann-Sofi Sidén och numrerad 9/9. Fotogravyr.
"After the Fact (Bench)", 2007. 41 x 64 respektive 41 x 47,5 cm.
Ej examinerad.
Christian Larsen, Stockholm