HÅKAN LUDWIGSON, fotografi signerad Håkan Ludwigsson och daterad Somalisa 2011 och numrerad 9/12.
"Somalisa camp, Hwange National Park, Zimbabwe", 2011. Ink jet print, bildyta 62 x 88 cm. Bladstorlek 76 x 105 cm.
Ej examinerad ur ram.
The PhotoGallery, Halmstad.