VINYLSKIVA, LP, Rolling Stones, "Made in the Shade", 1975, signerad av samtliga medlemmar.
Omslag: VG. Slitage och revor längs kanterna. Nedre skarv öppen, delvis tejpad. Område vid autograferna i gott skick. Skiva: Ej provspelad. Etikett i gott skick.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.