PHILIP TOWNSEND, gelatinsilverfotografi "Rolling Stones", signerad Philip Townsend och numrerad A/P 2/5.
"The Rolling Stones, Chelsea, 1960". Bildyta 37,5 x 38 cm. Blindstämplad "Philip Townsend" i den nedre vänstra marginalen. Avbildar bandet i ett gathörn med Charlie Watts i centrum.
Något vågigt blad. Ej examinerad ur ram.