PHILIP TOWNSEND, gelatinsilverfotografi "Rolling Stones, London, 1964", signerad Philip Townsend och numrerad 6/50.
"Rolling Stones, London, 1964 (First official photoshoot)". Bildyta35 x 35 cm. Blindstämplad "Philip Townsend" i den nedre vänstra marginalen. Avbildar bandmedlemmarna lutade mot en mur med Keith Richards närmast kameran.
Ej examinerad ur ram.