PHILIP TOWNSEND, gelatinsilverfotografi "Rolling Stones", signerad Philip Townsend och numrerad AP 2/5.
Bildyta 35 x 35 cm. Blindstämplad "Philip Townsend" i den nedre vänstra marginalen. Avbildar bandet sittandes på en mur med Brian Jones i centrum.
Obetydliga hanteringsveck.
Ej examinerad ur ram.