PHILIP TOWNSEND, gelatinsilverfotografi "Rolling Stones", signerad Philip Townsend och numrerad 2/50.
Bildyta 37,5 x 38 cm. Blindstämplad "Philip Townsend" i den nedre vänstra marginalen. Avbildar Mick Jagger sittande på en bänk med övriga bandmedlemmar bakom.
Något vågigt blad. Ej examinerad ur ram.