PHILIP TOWNSEND, gelatinsilverfotografi "Rolling Stones", signerad Philip Townsend och numrerad AP 2/5.
Bildyta 32 x 42 cm. Blindstämplad "Philip Townsend" i den nedre vänstra marginalen. Avbildar The Rolling Stones på en avsats.
Ej examinerad ur ram.