PHILIP TOWNSEND, gelatinsilverfotografi "Rolling Stones", signerad Philip Townsend och numrerad 24/50.
Bildstorlek 38 x 37 cm. Även blindstämplad "Philip Townsend" i den nedre vänstra marginalen. Avbildar bandet framför telefonhytter.
Bladet något vågigt.
Ej examinerad ur ram.