PHILIP TOWNSEND, gelatinsilverfotografi, "Mick Jagger, 1963", signerad Philip Townsend och numrerad 14/50.
Bildyta 32 x 48 cm. Även blindstämplad "Philip Townsend" i den nedre vänstra marginalen. Avbildar Mick Jagger i hundtandsmönstrad kavaj.
Något vågigt blad. Ej examinerad ur ram.