ZEVS, “Liquidated Google”, färgserigrafi, signerad och numrerad 74/75
“Liquidated Google”. Mått innanför passepartout 50 x 69 cm. Blindstämpel "LAZARIDES".
Ej examinerad ur ram. Obetydlig fläck i det vita fältet på vänster sida
Ingår i temaauktion Urban Art E141.