ARMLÄNK, Ray Urban, Stockholm, 1994.

Silver. Längd ca 19,5 cm. Vikt 36,5 gram.

Slitage.

Klubbat pris
2 300
209
222
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (25 bud)
11
21 maj 2017 21:55
2 300 SEK
10
21 maj 2017 21:53
2 100 SEK
11
21 maj 2017 21:53
2 010 SEK
10
21 maj 2017 21:09
1 910 SEK
9
21 maj 2017 21:09
1 810 SEK
9
21 maj 2017 19:29
1 700 SEK
21 maj 2017 19:29
1 600 SEK
20 maj 2017 22:26
1 500 SEK
8
20 maj 2017 22:26
1 400 SEK
20 maj 2017 19:59
1 300 SEK
10 maj 2017 20:52
1 200 SEK
7 maj 2017 14:55
1 100 SEK
5 maj 2017 11:10
1 000 SEK
5 maj 2017 11:10
1 000 SEK
4 maj 2017 10:47
950 SEK
4 maj 2017 10:47
900 SEK
4 maj 2017 10:47
850 SEK
4 maj 2017 10:47
800 SEK
4 maj 2017 10:47
750 SEK
4 maj 2017 10:47
700 SEK
4 maj 2017 10:47
650 SEK
4 maj 2017 10:47
600 SEK
3 maj 2017 21:03
550 SEK
3 maj 2017 21:03
500 SEK
3 maj 2017 7:05
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

155. Konsoler, ett par, Stockholmsarbeten i Carl Hårlemans art, 1700-talets mitt, Rokoko.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK